Barek ze stali nierdzewnej

Perfekcyjne przyjęcie jest jak orkiestra, w której dźwięki poszczególnych instrumentów składają się na jedną, harmonijną melodię. Tutaj liczy się każdy szczegół – nastrój gości, sprawność kelnera, kunszt szefa kuchni.

barek_3938Doskonałe danie wymaga właściwej oprawy – nieskazitelnych naczyń, odpowiedniego czasu podania. Często emocje i pośpiech sprawiają, że nie wszyscy są zadowoleni z jakości obsługi – półmiski docierają na stół za późno lub w niewłaściwej kolejności.

Idealnym rozwiązaniem byłoby gotowanie na oczach gości, jednak nie zawsze jest to możliwe. Jak temu zaradzić? Jak skrócić dystans pomiędzy garnkiem a w kuchni, a talerzem w jadalni?

Sprawną obsługę biesiadników zapewni stworzony przez Centrspaw, stalowy barek na kółkach. Wykonany z najwyższej jakości polerowanej stali, wózek kuchenny, usprawni podawanie posiłków i napojów.  Dwie półki pomieszczą tace z herbatą lub alkoholem, talerze, półmiski, a nawet kociołki pełne miąs i bigosu. Wygodna rączka ułatwi transport, a zwrotne kółeczka pozwolą zręcznie manewrować pomiędzy stolikami. Gładkie, polerowane powierzchnie nie tylko ładnie wyglądają, lecz także są łatwe do czyszczenia i pielęgnacji.

Stalowy barek na kołkach jest niezbędnym elementembarek_3937 wyposażenia każdej restauracji czy baru. Sprawdzi się także w centrach konferencyjnych i bankietowych. Będzie doskonałym uzupełnieniem domowej kuchni, futurystycznego salonu, czy eleganckiego gabinetu prezesa.

Stalowy barek na kółkach to oszczędność czasu i energii przeznaczonej na roznoszenie posiłków podczas spotkań i uroczystości.

Wózek może się także zagrać pierwsze skrzypce na weselu, jeśli to właśnie na nim wjedzie do sali płonący tort. Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia.

Komentowanie jest wyłączone.