Podstawka pod kwiaty

podstawka-pod-kwiaty-IMG_3910By spełniać należycie swoją rolę, rośliny ozdobne powinny być odpowiednio wyeksponowane. Taka podstawka do kwiatów doniczkowych podkreśli ich urok. Łagodnie gięte linie przywodzą na myśl stylistykę secesyjną a dyskretne łuki doskonale komponują się z oplatającymi je pędami rośliny.

podstawka-pod-kwiaty-IMG_3902

Wyobraźmy sobie, że dom to pudełko. Do tego pudełka wkładkowy wszystko to, co ułatwia nam codzienne funkcjonowanie i relaksuje, do tego dodajemy kilka pięknych przedmiotów, rzeczy które nas urzekają, poprawiają nastrój, cieszą oko. W jednych wnętrzach poczujemy się niemal jak u siebie w domu, będziemy mieli ochotę zdjąć buty i wyciągnąć się na kanapie. W innych odczujemy chłód, będziemy się poruszać ostrożnie i niepewnie.

Tym, co sprawia, że mieszkanie staje się przyjazne są bez wątpienia kwiaty. Jeśli w jakimś wnętrzu jest dużo roślin to dowód na to, że mieszkający tam ludzie dbają o otaczającą ich przestrzeń.

„Mając wolność, kwiaty, książki i księżyc, któż nie byłby w pełni szczęśliwy” pisał Oscar Wilde. Obecność roślin to rozpisany na cztery pory roku spektakl radości. Wiosną czekamy na młode listki i zielone pędy, latem cieszymy się z pięknych kwiatów, w jesienne i zimowe wieczory wspominamy ich urodę w letnie dni. Aby rozpocząć domową hodowlę nie wystarczy kupić kilka ładnych sadzonek. Istotna jest także wiedza o tym, jak połączyć różne odmiany i gatunki, a także umiejętność wyeksponowania roślin. Nawet najbardziej pospolita paprotka stanie się ozdobą pokoju, jeśli tylko zapewnimy jej odpowiednią oprawę. Warto zadbać o elegancką doniczkę oraz podstawkę. Proponujemy Państwu uniwersalną stalową podstawkę pod doniczkę. Srebrne druciki będą pasowały do każdego wnętrza i każdej rośliny. Jest to doskonałe rozwiązanie zwłaszcza dla roślin niepozornych oraz takich, które lubią słońce. Wysokiej jakości materiał nie niszczy się, ani nie rdzewieje. Zakup ten będzie więc cieszył oko przez długie lata. Stalowa podstawka pod rośliny to ukłon w stronę prostoty i dobrego smaku. Jest to także doskonały pomysł na prezent np. na parapetówkę lub imieniny.

Komentowanie jest wyłączone.