Uchwyt do podpierania krzewów i kwiatów

Uchwyt do podpierania krzewów i kwiatów wykonany ze stali kwasoodpornej.

IMG_1257„Pamiętajcie o ogrodach, przecież stamtąd przyszliście. W żar epoki użyczą wam chłodu tylko drzewa tylko liście” – słowa piosenki Jonasza Kofty dobitnie świadczą o tym, jak ważną role w naszym życiu odgrywają rośliny. Bez wątpienia, marzeniem każdego właściciela domu są kolorowe klomby pełne kwiatów oraz równo przystrzyżony żywopłot. Uprawianie ogrodu to bardzo wdzięczna pasja. Zapłatą za poświęcony czas jest feeria barw, zapachów i kształtów. Doskonałym urozmaiceniem działki są krzewy ozdobne oraz owocowe. Te nieco wyższe rośliny wymagają specjalnego traktowania – podpór, tyczek i pali. Najlepiej zainwestować w takie, które będą nie tylko funkcjonalne, lecz także odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz upływ lat.

Proponujemy Państwu rozwiązanie piękne w swej prostocie – stalową podporę do krzewów i kwiatów. Wykonany ze stali kwasoodpornej uchwyt, umożliwia odpowiednie profilowanie wyższych kwiatów, pnączy oraz krzewów. IMG_1256Zaostrzone u dołu szpilki ułatwiają wbicie podpory nawet w twardą i suchą ziemię. Stalowy uchwyt do podpierania krzewów i kwiatów może być wykonany w fakturze polerowanej lub wykończony lakierem proszkowym w kolorze RAL. Wymiary i kształt podpory dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Podpora ze stali kwasoodpornej to inwestycja na długie lata. Stalowa powierzchnia jest odporna na działanie promieni słonecznych, deszczów, przymrozków oraz wszelkich nawozów i środków ochrony roślin. Uchwyt umożliwia nadanie pożądanego kształtu krzewom ozdobnym, owocowym oraz warzywom. Subtelna metalowa linia nie przyćmiewa uroku kwiatów. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu wymiaru i faktury, uchwyt do podpierania krzaków i kwiatów idealnie wkomponuje się w unikalną melodię Państwa ogrodu.

IMG_1258          IMG_1253

Komentowanie jest wyłączone.